Składanie prac w trybie online

Autorzy mogą teraz przesyłać manuskrypty do Dziennika elektronicznie. Ta opcja jest możliwa dzięki nowemu, bezpiecznemu systemowi przesyłania elektronicznego, który można znaleźć w sekcji dotyczącej autorów na naszej stronie internetowej (http://www.nejm.org/hfa/). Przesyłanie elektroniczne jest możliwe w przypadku prawie wszystkich rodzajów rękopisów. Jednak w przypadku obrazów w medycynie klinicznej, przesłanie musi być przesłane pocztą, zważywszy na wagę jakości zdjęć. Niezależnie od tego, w jaki sposób zostanie przesłany manuskrypt, musi on spełniać wszystkie zwykłe kryteria czasopisma. System zapewnia formularze elektroniczne, które zawierają instrukcje dotyczące przesyłania listu motywacyjnego, dostarczają wszystkich niezbędnych informacji do przesłania, a następnie przesyłają pliki zarówno dla tekstu, jak i danych liczbowych. Chociaż wolimy, aby autorzy przesłali pliki Adobe Acrobat (aby zachować tekst i cyfry w żądanej formie), nasz system elektronicznego przesyłania akceptuje szeroką gamę typów plików. Otrzymasz potwierdzenie e-mailem, że nasz system otrzymał twój manuskrypt. Jeśli rozpoczniesz proces przesyłania, ale go nie wypełnisz, częściowo wypełnione formularze zostaną zapisane na okres do jednego tygodnia, więc od samego początku nie będziesz musiał rozpoczynać całego procesu. Nadal będziemy wymagać podpisanego formularza zgłoszeniowego na papierze, który można przesłać po przesłaniu drogą elektroniczną. Jeśli jesteś zaproszony do korekty manuskryptu, możesz również przesłać swoje wersje elektronicznie.
Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasze systemy składania i recenzowania manuskryptów były jak najszybciej i bezboleśnie. Nowy system online sprawi, że będziemy bardziej wydajni w obsłudze ponad 3600 pełnowymiarowych manuskryptów każdego roku i wysyłamy około dwie trzecie z nich do zewnętrznych recenzentów. Po zakończeniu przez autora procesu składania wniosku elektronicznego, manuskrypt i towarzyszące mu informacje znajdą się w naszym systemie zarządzania redakcyjnego. Wersja pdf manuskryptu może zostać natychmiast wygenerowana w naszym biurze, a plik PDF może zostać szybko i bezpiecznie wysłany do redakcji oraz, jeśli jest to wskazane, do zewnętrznych recenzentów. Plik pdf każdego manuskryptu zostanie opatrzony oświadczeniem potwierdzającym nasze ścisłe wymagania dotyczące poufności. Około jedna trzecia otrzymanych manuskryptów została odrzucona po przeglądzie wewnętrznym, a dzięki tym ulepszeniom wydajności możemy szybciej przekazać decyzję autorom.
Wolelibyśmy teraz otrzymywać elektronicznie manuskrypty. Staraliśmy się, aby nasz elektroniczny proces składania był wygodny i łatwy w użyciu. Nowa procedura pozwoli zaoszczędzić czas i koszty niezbędne do wysłania nam papierowego rękopisu. Jednak w najbliższej przyszłości będziemy nadal akceptować manuskrypty na papierze.
To nie jest nasza pierwsza próba złożenia wniosku elektronicznego. Na początku roku stworzyliśmy system umożliwiający elektroniczne składanie listów do redakcji (http://secure.nejm.org/letters), a już ponad dwie trzecie listów, które otrzymujemy, pochodzi z Internetu. na podstawie systemu. Ponadto recenzenci recenzujący czasopisma mogą teraz przesyłać swoje recenzje w formie elektronicznej, a około połowa wszystkich recenzji jest obecnie przekazywana przez ten bezpieczny system.
Dokładnie przetestowaliśmy nowy system elektronicznego przesyłania rękopisów Sprawdziło się dobrze, ale autorzy mogą znaleźć obszary, które mogą być prostsze lub bardziej przyjazne dla użytkownika. Czekamy na komentarze i sugestie dotyczące nowego systemu. Wysyłaj je w dowolny sposób, ale najłatwiej jest wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected].
Edward W. Campion, MD
Pamela Miller
Jeffrey M. Drazen, MD

Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
[przypisy: morfologia koszt, co potrzebne do lekarza medycyny pracy, gabinet stomatologiczny warszawa ]
[przypisy: kajetany laryngologia, przychodnia jadźwingów, fosforany bezpostaciowe w moczu ]